Spor

Muslera ve Fatih Terim birbirine girdi: “Gelmiyorum Kayseri’ye!”

Süper Lig’de son haftalarda aldığı kötü sonuçlarla zor bir süreçten geçen Galatasaray’da Fatih Terim ile Muslera arasında gerginlik yaşandığı iddia edildi. Yedek takımla idmana çıkan kaleci Muslera iddialara göre Terim’e rest çekerek, ” Gelmiyorum Kayseri’ye” dedi.

Süper Lig’in 6. haftasında Kayserispor’a 3-0 yenilen sarı kırmızılı takım, galibiyet özlemini 4 maça çıkardı. YouTube’da Nutspor kanalında yayınlanan programda gazeteci Hakan Gündoğar Kayserispor maçı öncesi Muslera ile Fatih Terim arasında gerginlik yaşandığını iddia etti.

Hakan Gündoğar Muslera-Terim gerginliği ile ilgili,” Son iki antrenmanda yedek takımla antrenmana çıkıyor Fernando Muslera. Kalede Fatih oynuyordu Kayseri maçında. Muslera, ilk gün bir şey demiyor yedek takımla antrenmana çıktığı için, İkinci gün bakıyor tekrar yedek takımda, “Gelmiyorum Kayseri’ye” diyor. Fatih Hoca’nın yardımcıları araya giriyor, Fernando Muslera ile Fatih Hoca’yı yumuşatıyorlar ve Muslera, Kayserispor maçında kaleye geçiyor” ifadelerini kullandı.