Gündem

Murat Övüç, Nur Yerlitaş’ın mezarında kendisini video çektirdi! Tepkilerin hedefi oldu

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, Nur Yerlitaş'ın ölümünden sonra mezarını ziyaret ederek dua okutturdu. Ünlü modacının mezarının başında ağlarken kendisini video çektiren ve daha sonra bunu sosyal medya hesabı İnstagram'a yükleyerek modacı Nur Yerlitaş'ı etiketleyerek yayınladı. Murat Övüç bu hareketi ile tepkilerin hedefi oldu.

Sosyal medya fenomeni Murat Övüş her geçen gün yaptıkları ile magazin gündeminde yerini almaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın mezarını ziyaret eden Övüç, mezar başında ağlarkenki hallerini sosyal medyaya yükleyince tepki çekti.

“DEMET DEMET DOLARI ÇANTAMA KOYAN”

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Nur Yerlitaş için “Nur Yerlitaş benim Murat Övüç olma sebebim, para kazanma sebebim. Bana ablalık yapan, demet demet doları çantama koyan özel kadın” demişti.

Övüç bu açıklamalardan kısa süre sonra ise Yerlitaş’ın mezarını ziyaret ederek dua okuttu. Ancak Övüç’ün burada yaptığı ziyareti video çektirmesi büyük tepki çekti.

“ŞOV YAPIYOR”

Övüç’ün, mezar başında ağlarken kendini videoya çektirmesi ve ölmüş bir kişiyi etiketleyerek paylaşım yapması eleştirilere sebep oldu. Övüç’ü eleştirenler “şov yapıyor” diyerek tepki gösterdi.