Magazin

Murat Övüç eşcinselim dedi sevgilisinin hamile olduğunu açıkladı

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç Seyhan Soylu'nun canlı yayınına katılarak özel hayatı ile ilgili şaşırtan itiraflarda bulundu. Murat Övüç bir kadınla beraber olduğunu o kadının 1,5 hamile olduğunu ve çocuğunu düşürdüğünü açıkladı. Övüç bir süre önce Armağan Çağlayan'a eşcinsel olduğunu açıkladı.

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’a eşcinsel olduğu ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Murat Övüç, Seyhan Soylu’nun canlı yayınına katılarak samimi itiraflarda bulundu.

“1,5 AYLIK HAMİLEYMİŞ”

‘Sisi’ lakabıyla tanınan Seyhan Soylu’nun canlı yayınına katılan Murat Övüç, gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Özel hayatı hakkında itiraflarda bulunan Övüç, “Bir hatunla beraber olduğum doğru. Aramızda duygusallık sonrası birliktelik oldu. O hatun 1.5 aylık hamileydi ama çocuğunu düşürdü. Hamile olduğunu bana sonradan söyledi. Söyleseydi çok isterdim” açıklamasıyla şoke etti.

“BİR KADINI DA BİR ERKEĞİ DE MUTLU EDEBİLİYORUM”

Bir holding patronunun kızıyla beraber olduğunu doğrulayan Övüç, “5 yıl önce fal bakarken tanışıp, arkadaş olmuştuk. İkinci kez baba olmayı çok isterim. Bir kadını da bir erkeği de mutlu edebiliyorum” ifadelerini kullandı.

Günlük yaşantısından bahseden Övüç, “Evde maçoyum, sahnede bambaşka biriyim” dedi. Övüç daha önce yaptığı açıklamada “Ablama ben eşcinselim dedim, ‘Bunu babama anneme anlatamayız’ dedi. Babam istedi diye evlendim. Ama iyi ki evlenmişim oğlum oldu” demişti.

Murat Övüç’ün Burak Can Övüç (20) adında bir oğlu bulunuyor.