Magazin

Murat Boz'un annesi uçakta kalp spazmı geçirdi!

Ünlü şarkıcı Murat Boz’un annesi Nedret Boz’un Amsterdam dönüşü uçakta kalp spazmı geçirdiği öğrenildi. Nedret Boz, uçak piste indiğinde hemen hastaneye kaldırıldı. Ali Boz, annesinin sağlık durumuyla ilgili konuştu. 

O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapmanın yanı sıra konserlerine devam eden şarkıcı Murat Boz, önceki gün Amsterdam’da konser verdi. Konsere annesi Nedret Boz ve abisi Ali Boz ile giden şarkıcı, İstanbul’a dönerken annesinin uçaktan fenalaşmasıyla panik dolu anlar yaşadı.

UÇAKTA PANİK

Amsterdam’dan Türkiye’ye dönerken uçakta kalp spazmı geçiren anne Nedret Boz, uçağın piste inmesiyle hastaneye kaldırıldı. Annesini apar topar hastaneye kaldıran Boz kardeşlerden Ali Boz, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak şunları anlattı:

“Amsterdam dönüşü uçakta rahatsızlandı. Havada olduğumuz için yapacak bir şey yoktu ama baya bir tedirgin olduk. Şu an çok iyi tetkikler yapıldı. Birde gribal enfeksiyon oldu. Bayanların daha çok yaşadığı sistis var biliyorsunuz onlar da birleşince sıkıntı oldu. 3,5 saatlik yolun yorgunluğu ile birleşince böyle bir sıkıntı yaşadık. Şu an çok şükür hiçbir şeyi yok. Ben annemin bizimle gelmesini çok istemiştim onun içinde bir tedirginlik oldu. Ne zaman güzel bir fotoğraf paylaşsam anneme bir sıkıntı oluyor. Nazara inanmaya başladım. O gece tetkikler yapıldı sonra taburcu oldu.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın