Muğla Haberleri

Muğla’da öldürülen Pınar’ın katili belli oldu!

Muğla'da 5 gündür kayıp olan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'den acı haberi gelmesinin ardından cinayeti işleyen şahsın kimliği belli oldu. Pınar Gültekin'i öldüren şahsın eski sevgilisi C.M.A. olduğu tespit edildi. İşte detaylar

Muğla’da ormanlık alanda cesedi bulunan 5 gündür kayıp olan Pınar Gültekin’in cesedi ormanlık alanda bulundu. Pınar Gültekin’in katili belli oldu.

CİNAYETİ ESKİ SEVGİLİSİ İŞLEMİŞ

Pınar Gültekin’in öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan şüphelinin, eski erkek arkadaşı C.M.A. olduğu öğrenildi. Şüphelinin bir süre önce kendisini terk eden Pınar ile yeniden birlikte olmak istediği ancak genç kızın reddetmesi üzerine cinayeti işlediği belirlendi.

BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

Yapılan araştırmalarla cinayetin detayları da ortaya çıkmaya başlandı. Edinilen bilgiye göre, şüpheli olay günü konuşmak için otomobiline aldığı Pınar’ı kendisine ait bağ evine götürdü. Burada çıkan tartışmada döverek darp ettiği Pınar, bayıldı. C.M.A. da genç kızı boğarak öldürdü.

CANSIZ BEDENİNİ VARİLE KOYUP TAŞIMIŞ

Pınar’ın cansız bedenini de varile koyup ormanlık alana götürüp attı. Şüpheli C.M.A.’nın ilk ifadesinde cinayeti itiraf ettiği öğrenildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu