Muğla Haberleri

Muğla’da mekana alınmadığı için ateş açan polis memuru gözaltına alındı

Muğla'da, görevde olmadığı bir saatte eğlence mekanına girmesine izin verilmeyen polis memuru mekanın güvenlikleri ile tartıştı. Belinden silahını çıkarak polis memuru havaya ateş etti.

Muğla’da yaşanan olayda, eğlence mekanına alınmadığı gerekçesiyle güvenlik görevlileri ile tartışan polis memuru belinden silahını çıkararak havaya ateş etti.

Tartışma, saat 01.30 sıralarında, Kötekli Mahallesi’ndeki eğlence mekanı önünde meydana geldi. İsmi açıklanmayan ve mesai dışında olan polis memuru, iddiaya göre, aşırı alkollü olduğu gerekçesiyle mekana alınmadı. Bunun üzenine işletmenin korumaları ile polis arasında tartışma çıktı. İşletme sahipleri ise durumu polise bildirdi.

11 EL ATEŞ ETTİ

Olay yerine kısa sürede polis ekipleri ve bekçiler sevk edildi. Bu sırada mekana alınmayan polis memuru, belinden tabancasını çıkarıp, meslektaşlarının engel olmaya çalışmasına rağmen havaya 11 el ateş etti.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Kimsenin yaralanmadığı olay sonrası polis, meslektaşları tarafından gözaltına alındı. Polis memurunun işlemlerinin sürdürüldüğü, hakkında soruşturma başlatıldığı belirtildi.