Muğla Haberleri

Muğla’da intihar! Zeytin ağacına asılı bulundu

Muğla'da bir kişi evinin yanında bulunan zeytin ağacına kendini asarak intihar etti. Komşuları tarafından bulunan şahsın psikolojik ve ailevi sorunlar yaşadığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Muğla’nın Milas ilçesinde Mehmet E., evinin yanında bulunan zeytin ağacına kendini asarak intihar etti. Durumu gören komşuları sağlık ekiplerine haber verdi. Şahsın psikolojik ve ailevi sorunlar yaşadığı daha öncede intihar girişimlerinde bulunduğu öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, Burgaz Mahallesi Yeldeğirmeni Sokağı’nda ikamet eden Mehmet N., evinin yanında bulunan zeytin ağacında asılı halde bulundu. Komşuları tarafından haber verilen 112 sağlık ekiplerinin yapmış olduğu ilk kontrolde Mehmet N.’nin yaşamını yitirdiği belirlendi.

Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri’nin yapmış olduğu olay yeri inceleme çalışmasının ardından Mehmet N.’nin cenazesi 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. Şahsın psikolojik ve ailevi sorunlar yaşadığı, daha önce de intihar girişimlerinde bulunduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.