Şenyayla’da kaza: Biri ağır 3 yaralı

Menteşe’nin Şenyayla Mahallesinde yolcu minibüsü ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada üç kişi yaralandı.Şenyayla Mahallesi Kenkercik Orman İşletme Şefliği önünde Mehmet Ali Çelebi yönetimindeki 48 TM 0050 plakalı yolcu...

Şenyayla’da kaza: Biri ağır 3 yaralı
Menteşe’nin Şenyayla Mahallesinde yolcu minibüsü ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada üç kişi yaralandı.
Şenyayla Mahallesi Kenkercik Orman İşletme Şefliği önünde Mehmet Ali Çelebi yönetimindeki 48 TM 0050 plakalı yolcu minibüsü Günlücü Mahallesinden gelirken, Esençay Mahallesinden Menteşe’ye seyir halinde olan Mustafa Çakmak yönetimindeki 48 AE 918 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada otomobil sürücüsü Mustafa Çakmak (43), otomobilde bulunan Nurgül Çakmak (40) ve Adile Çakmak (70) yaralandı.
Yaralılar 112 acil servis ekipleri tarafından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yaralılardan 70 yaşındaki Adile çakmak’ın durumunun ağır olduğu ve ameliyata alındığı öğrenildi. Kaza ile ilgili olarak Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından tahkikat başlatıldı.
YORUM EKLE