Ortaca’Da Mazmatasına Alan Karaçelik, Yeniden Kolları Sıvadı

Muğla’Nın Ortaca İlçesinde 30 Mart Seçimlerinde En Yakın Rakibine 5 Bin 656 Oy Fark Atan Mevcut Chp Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Mazbatasını Alır Almaz Çalışmalar İçin Yeniden Kolları Sıvadı

Ortaca’Da Mazmatasına Alan Karaçelik, Yeniden Kolları Sıvadı

Muğla’nın Ortaca ilçesinde 30 Mart seçimlerinde en yakın rakibine 5 bin 656 oy fark atan mevcut CHP Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, mazbatasını alır almaz çalışmalar için yeniden kolları sıvadı.

Ortaca Adliyesi’nden mazmatasını alıp, Belediye binasında açıklama yapan Belediye Başkanı Hasan Karaçelik; “ 30 Mart’ta yapılan yerel seçimlerden başarılı bir şekilde çıkmış bulunuyoruz. Ortaca Halkımızın teveccühleri ile ikinci kez belediye başkanlığı koltuğuna oturuyoruz. Bu gün mazmatalarımızı aldık. Ortacamıza hayırlı olmasını diliyorum. Bundan sonra Ortaca’nın hizmetinde olacağım” dedi.
Başkan Karaçelik’i kutlayan CHP İlçe Başkanı Sertkaya da; “Hayallerimiz vardı, Gerçekleştirmek İstiyoruz” Yapılan 30 Mart’taki yerel seçimde kendisine yakışır bir şekilde geçirdi. Geçtiğimiz dönemde çok iyi çalışan belediyemize halkımız tekrar güven verip, oylarını vererek bir kez daha devam dedi. Geçtiğimiz dönemde çok yoğun çalışma içindeydik. Ortaca’nın en önemli sorunlarını çözme çalışma içinde olduk. Önümüzdeki dönemde ise, geleceğe dönük olacaktır. Bizimde bazı hayallerimiz var; bunları gerçekleştireceğimizi yaptığımız mitinglerde söylemiştik. Bu hayallerimizi gerçekleştirmemiz için halkımızda bir kez daha devam dedi. Ben bu seçimin bu atmosferde geçmesini sağlayan öncelikle Devlet Erkanına, Kaymakamımıza, Emniyet Teşkilatına ve İlçe Seçim Kurulu Hakimlerimiz ve görevlilere çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca siyasi partilerimizi, olgun İlçe Başkanlarına ve Belediye Başkan Adaylarına bir kere daha Ortaca Halkı olarak teşekkür ediyorum. Ortacamız için çok daha güzel günlerin geleceğini düşünüyorum. Elimizden gelen en iyi çabalarımızı sürdüreceğiz. Her şey Ortaca’nın geleceği ve gençliği için çabalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:00
YORUM EKLE