Muğla Fethiye'de zabıtalar dilencilere göz açtırmıyor!

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, sayıları gittikçe artan dilencileri engellemek için zabıta ekipleri tarafından sivil dilenci timi kuruldu. Tim, gördüğü seyyar satıcı ve dilencilere göz açtırmıyor. Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürü Sadık Bağlan, '' "Vatandaşlarımızın dini duygularını kullanarak, bunu meslek edinmiş insanalar...'' diye konuşmasına devam etti.

Muğla 08.11.2019, 22:23
Muğla Fethiye'de zabıtalar dilencilere göz açtırmıyor!

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, belediyenin zabıta ekipleri tarafından sivil dilenci timi kuruldu. Tim, gördükleri seyyar satıcı ve dilencilere müdahale ediyor.

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, belediyenin zabıta ekiplerince sivil dilenci timi kuruldu. Tim, özellikle cuma namazı öncesi dilencilere göz açtırmadı.

Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, son zamanlarda halktan gelen şikayetleri dikkate alarak, seyyar satıcı ve dilencilere yönelik tim oluşturdu. Sivil giyinen 4 kişilik tim, özellikle cami bahçeleri ve kalabalığın yoğun olduğu yerleri dolaşıyor. Gördükleri dilenci ve seyyar satıcılara müdahale ediyor.

''BUNU MESLEK EDİNMİŞ İNSANLAR ÇOĞALIYOR''

Halkın huzuru için gerekli tüm çalışmaları yaptıklarını ifade eden Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürü Sadık Bağlan, "Vatandaşlarımızın dini duygularını kullanarak, bunu meslek edinmiş insanalar gittikçe çoğalıyor. Bunlara karşı bir çalışma içerisine girdik. Vatandaşımızın huzur ve güvenini sağlamaya çalışıyoruz" dedi.

Yorumlar (0)