Muğla Fethiye'de 09.00'da sefere çıkacak otobüsler Ata'ya saygı için gecikmeli hareket etti!

Muğla'nın Fethiye ilçesinde ilçesinde Fethiye şehirler arası otobüs terminalinde saat 09.00'da sefere çıkacak olan tüm otobüsler, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 81. ölüm yıl dönümünde Ata'ya saygı için 10 dakika gecikmeli hareket etti.Bazı firmalar da şehit ailelerine seferleri ücretsiz yaptı.

Muğla 10.11.2019, 13:19
Muğla Fethiye'de 09.00'da sefere çıkacak otobüsler Ata'ya saygı için gecikmeli hareket etti!

Türkiye'nin her yerinde Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 81. ölüm yıl dönümünde Atatürk'ü anmak için etkinlikler düzenlenirken, Muğla'nın Fethiye Otogarı'nda da şehirlerarası otobüs terminalinde 09.00 seferine çıkacak tüm otobüsler bekledi.

ŞEHİT AİLELERİNE SEFERLER ÜCRETSİZ
Saatler 09.05'te ise tüm yolcular ve şoförler otobüslerin önünde saygı duruşuna geçti. Bir otobüs firmasının Fethiye Terminali Müdürü Cenk Kurt "Otogardaki otobüsler bugün 09.00 da sefere çıkmadılar. 10 dakika gecikmeli olarak seferlerine başladılar. Atamız'a saygımızdan dolayı böyle bir karar aldık" dedi. Ayrıca bazı otobüs firmaları da bugüne özel şehit ailelerinin birinci derece yakınlarına ücretsiz olarak bilet verdi.

Yorumlar (0)