Muğla'da çıplak turist skandalı! Sokakta öyle dolaştı

Muğla'nın Marmaris ilçesinde alkollü olduğu belirlenen ismi belirlenemeyen turist, sokakta çıplak bir şekilde dolaştı. Bir esnafın, çıplak turistin üstünü örtmesiyle üzerindeki örtüyü çıkartan o turist çevredekilere zor anlar yaşattı.

Muğla'da çıplak turist skandalı! Sokakta öyle dolaştı

Muğla'nın Marmaris ilçesinde 30 yaşlarındaki kimliği belirlenemeyen turist, sabah saat 07.00 sıralarında sokakta çırılçıplak bir vaziyette dolaşırken görüntülendi.

O ANLAR CEP TELEFONU İLE KAYDEDİLDİ
İngilizce bir şeyler bağıran turisti o esnada bir vatandaş cep telefonu ile kaydettiği görüntüde alkollü olduğu ayakta durrmakta güçlük çektiği belirlendi. Pazar esnafından bir balıkçı turisti dükkanından getirdiği beyaz yatak örtüsüyle örtmeye çalıştı.HENÜZ BİLGİLENDİRME YAPILMADI
Üzerine örtülen beyaz örtüyü çıkartan turist, balıkçıya zor anlar yaşattı. Çevredekiler turiste tepki gösterdi. Turisti sakinleştiren balıkçı, kaldığı otel ismini öğrendi. Üzeri örtülen turist, kaldığı 50 metre ilerideki bir apart otele götürülerek resepsiyona teslim edildi. Otel yetkilileri yaşanan olayla ilgili bilgilendirme yapmadı.

YORUM EKLE