Muğla Bodrum'da ramazan topunu patlatırken yaralandı

Muğla'da ramazan topunu patlatmakla görevli 45 yaşındaki zabıta memuru Ahmet Özbey, topun zamanından 10 dakika önce patlaması sonucu ciddi şekilde yaralandı. Detaylar haberimizde...

Muğla 13.05.2019, 11:39
Muğla Bodrum'da ramazan topunu patlatırken yaralandı

Bodrum'da ramazan topu az kalsın faciaya sebep oluyordu. Yanlışlıkla patlayan ramazan topu, mekanizmayı ateşlemekle görevli zabıta memurunu yaraladı.

TOP VAKTİNDEN 10 DAKİKA ÖNCE PATLAYINCA...

Muğla'nın Bodrum ilçesinde dün akşam ezandan 10 dakika önce patlayan ramazan topunun bir zabıta görevlisini yaraladığı ortaya çıktı. Göğsünden ve ellerinden yaralanan zabıta memuru hastanede detavi altına alındı. 

OLAY NASIL GELİŞTİ?

Edinilen bilgiye göre, Ortakent-Yahşi Mahallesi’nde ramazan topunu patlatmakla görevli olan 45 yaşındaki Bodrum Belediyesi zabıta görevlisi Ahmet Özbey, mekanizmayı kurdu.

EL VE GÖĞÜS BÖLGELERİNDEN YARALANDI

Kontrol için mekanizmaya yaklaştığı sırada bir anda meydana gelen patlama sonucu evli ve 2 çocuk babası Ahmet Özbey yüzünden, göğsünden ve ellerinden yaralandı. 

EGE ÜNİVERSİTESİ'NE SEVK EDİLDİ

Sağlık ekiplerince ambulansla ilçedeki özel bir hastaneye kaldırılan yaralı zabıta memuru, burada yapılan ilk müdahalenin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi. 

Ahmet Özbey'in tedavisi devam ederken, olayla ilgili soruşturmanın da sürdüğü bildirildi.

Yorumlar (0)