Muğla Bodrum'da mobilya atölyesinde yangın!

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir mobilya atölyesinde nedeni bilinemeyen bir sebepten olayı yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangını büyük uğraş vererek söndüren ekipler, ardından soğutma çalışmasında bulundu. İşletmede büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

Muğla Bodrum'da mobilya atölyesinde yangın!

Muğla'nın Bodrum ilçesinde Göltürkbükü kavşağında akşam saatlerinde bir mobilya atölyesinde nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı yangın meydana geldi.

ÇOK SAYIDA İTFAİYE EKİPLERİ SEVK EDİLDİ

Ahşap malzemeler ve boya, tiner, vernik gibi kimyasal ürünlerin de tutuşmasıyla hızla büyüyen yangın, işletmesinin bir bölümünü tamamen sardı. İş yerinden çıkan siyah dumanlar geniş bir alana yayıldı. İhbar edilmesi üzerine yangın yerine Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekipleri sevk edildi. Çok sayıda ekiple bölgeye ulaşan itfaiye, alevleri söndürebilmek için büyük uğraş verdi. İş yeri çalışanları da kendi imkanlarıyla alevleri söndürmeye çalıştı.

MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ
Alevler, işletme yanında bulunan çam ağaçlarını da tutuşturdu. Ekipler, yangının ormana sıçramaması için de yoğun çaba harcadı. Yangının söndürülmesinin ardından soğutma çalışması yapıldı. Geniş bir alanda faaliyet gösteren işletmede büyük çapta maddi hasar meydana geldiği bildirildi.

YORUM EKLE