Motosiklet Sürücüsü Minibüsün Altında Girmekten Son Anda Kurtuldu

Muğla’Nın Bodrum İlçesinde Kontrolden Çıkan Motosiklet, Minibüsün Altına Girdi. Bir Vatandaş Tarafından Saniye Saniye Kaydedilen Kazada, Motosiklet Sürücüsü Son Anda Kurtuldu

Motosiklet Sürücüsü Minibüsün Altında Girmekten Son Anda Kurtuldu

Muğla’nın Bodrum ilçesinde kontrolden çıkan motosiklet, minibüsün altına girdi. Bir vatandaş tarafından saniye saniye kaydedilen kazada, motosiklet sürücüsü son anda kurtuldu.

Öğlen saatlerinde Cumhuriyet Mahallesi Giritli Mustafa Bey Caddesi üzerinde yaşanan motosiklet kazası görenleri hayrete düşürdü. Yokuş aşağıya doğru hızlı bir şekilde ilerleyen motosiklet sürücüsü, dönmek üzere yavaşlayan ticari minibüsün altına girmekten son anda kurtuldu. Kasksız bir şekilde motosiklet kullanan genç sürücü son anda fren yaparak dengesini kaybetti ve düştü. Motosiklet ticari minibüsün altına girerken, sürücüde kafasını yere çarparak yaralandı.

Yoldan geçen bir vatandaş tarafından kameraya kaydedilen kaza anı, vurdumduymaz sürücü tarafından hem kendi canının hem de başkalarının canının nasıl hiçe sayıldığını gözler önüne serdi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 22:59
YORUM EKLE