Milas’ta sağlık personeli ve özel güvenlikçi saldırıya uğradı

Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan 75. Yıl Devlet Hastanesi Acil Polikliniğinde görevli güvenlik görevlisi ve sağlık personellerine saldıran bir kişi gözaltına alındı.Milas’ta 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Acil Servis Polikliniğinde...

Milas’ta sağlık personeli ve özel güvenlikçi saldırıya uğradı
Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan 75. Yıl Devlet Hastanesi Acil Polikliniğinde görevli güvenlik görevlisi ve sağlık personellerine saldıran bir kişi gözaltına alındı.

Milas’ta 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Acil Servis Polikliniğinde bugün öğlen saatlerinde personele yönelik gerçekleştirilen bir saldırı nedeniyle beyaz kod verildi. Acil servise gelen ve alkollü olduğu iddia edilen C.A’nın henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı hemşire Selda Aydın’a ve güvenlik görevlisi Mehmet Yiğit’e önce sözlü hakaret ettiği ardından ise saldırdığı iddia edildi.

Yaşanan olayın ardından Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri’nce şüpheli C.A. gözaltına alındı. Yaşanan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Devlet Hastanesi’nde geçtiğimiz hafta içerisinde yine benzer bir saldırı düzenlenmiş, iki sağlık personeli yaralanmıştı.
YORUM EKLE