Domuzlar Bodrum'u sardı! 16 yaşındaki genç hastaneye kaldırıldı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde Yalıkavak Mahallesi ormanlık alanda odun toplamaya giden 16 yaşındaki Emircan Avan, yavru domuzların etrafını sarmasıyla ne yapacağını şaşırdı...

Domuzlar Bodrum'u sardı! 16 yaşındaki genç hastaneye kaldırıldı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde Yalıkavak Mahallesi ormanlık alanda odun toplamaya giden 16 yaşındaki Emircan Avan, yavru domuzların etrafını sarmasıyla ne yapacağını şaşırdı... Yalıkavak Mahallesinde ormanlık alana odun toplamaya giden 16 yaşındaki Emircan Avan, 1 yetişkin 9 yavru domuz ile karşılaştı. Bir anda etraflarını saran domuzlardan kaçmaya çalışan Avan ne yapacağını şaşırdı. Domuzlar bir anda Avan’a saldırarak vücudunun çeşitli yerlerinden yaraladı. Koşmaya başlayan Avan’ın baldırına ağır bir darbe vuran domuz sürüsü daha sonra saldırıya devam etti. Ormanda imdat çığlıkları atan Avan’ın imdadına o an yakınlarda bulunan vatandaşlar yetişti. Ellerine aldıkları baltalarla domuzları kovalamaya başlayan vatandaşlar domuz sürüsünü bölgeden uzaklaştırdı. Baldırında derin kesik oluşan Avan, 112 ambulansın gelmesiyle BodrumDevlet Hastanesine kaldırıldı. Hayati tehlikesi olmadığı öğrenilen gencin hastanedeki tedavisi sürüyor.

DOMUZLAR BODRUM'U SARDI

Öte yandan, aç kalan domuzlar Bodrum merkez başta olmak üzere Konacık, Gümbet, Bitez, Ortakent, Gümüşlük ve Yalıkavak Mahallelerinde gündüz vakti yemek aramak için yerleşim yerlerine iniyor. Bazı bölgelerde ise aç kalan domuzlar vatandaşlar tarafından besleniyor.

YORUM EKLE