Demokrasi Şehitleri İçin Lokma

Ak Parti Muğla İl Ve Menteşe İlçe Başkanlıkları Demokrasi Şehitleri Adnan Menderes, Fatih Rüştü Zorlu Ve Hasan Polatkan İçin Lokma Dağıttı.

Muğla 19.09.2014, 00:02 18.02.2015, 22:59
Demokrasi Şehitleri İçin Lokma

Tarihe ‘Demokrasi Şehitleri’ olarak geçen merhum Başbakan Adnan Menderes, Bakanlar Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan için AK Parti Muğla İl ve Menteşe ilçe başkanlıkları tarafından lokma dağıtıldı.
Menteşe Kurşunlu Camii önünde düzenlenen lokma dağıtım törenine İl Başkanı Nihat Öztürk, Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri katıldı. Lokma dağıtım töreninde konuşan AK Parti İl başkanı Nihat Öztürk, “Eski başbakanlarımızdan demokrasi şehidimiz Adnan Menderes ve dava arkadaşlarının ölüm yıldönümünde lokma dökerek anmak istedik. Adnan Menderes ve arkadaşlarının ruhlarına şad olsun istiyoruz. Ortaya koymuş olduğu hizmet iradesi milletlin söz sahibi olduğu, demokrasinin ön planda tutulduğu sistemin devamında Recep Tayyip Erdoğan ve ekibiyle beraber onun atmış olduğu yolu hep birlikte devam ediyoruz. O gün milletin bağrında taht kuran Adnan Menderes bugün dahi anılıyor. Demokrasinin en üst seviyede hizmet odaklı hale geldiği bugünlerde bu millet bir daha kara talihli 17 Eylülleri bir daha yaşamaz” dedi.

Yorumlar (0)