Bodrum’da Çalışmalar İlçe Genelinde Sürüyor

Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, İlçe Genelinde Sürdürdüğü Çalışmalarına Karaova Ve Güvercinlik Bölgelerinde Devam Etti

Muğla 30.01.2015, 13:13 18.02.2015, 22:59
Bodrum’da Çalışmalar İlçe Genelinde Sürüyor
Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalarına Karaova ve Güvercinlik bölgelerinde devam etti.

Karaova Bölgesi’nde çalışmalarına devam eden Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bölge genelinde hava şartları dolayısıyla zarar gören yollara 100 ton asfalt dökerek bakım ve onarım çalışmaları yaptı. Özellikle Çamlık - Mumcular arası ve Pınarlıbelen İnişdibi Mevkii’nde yol üzerlerinde meydana gelen yağmurun neden olduğu çöküntüler de onarıldı.

Bölgede MUSKİ tarafından yapılan su hattı kazı çalışmaları da belediye ekiplerince tamamlandı. Mumcular Mahallesi başta olmak üzere bölgede bulunan mahallelerde yol bakım onarım çalışmaları belirli aralıklarla devam ediyor.
Güvercinlik’te iş makinelerinin girmekte zorlandığı Prenses ve Yakamoz sokaklar ise parke taşlarıyla döşendi. Yoğun yağışlar nedeniyle su baskınlarına maruz kalan ahırların bulunduğu bölgede yıkılan 800 metrelik duvar da belediye ekiplerince onarıldı. Yetkililer çalışmaların ilçe genelinde tüm hızıyla devam edeceğini belirtti.
Yorumlar (0)
16°
açık