Bodrum'da Neslican Tay için heykel yapıldı!

Muğla'nın Bodrum ilçesinde kanserden dolayı hayatını kaybeden Neslican Tay için Bodrum Metalart Sanat Atölyesi sanatçıları, Neslican'ın heykelini yaparak Bodrum Belediyesine hediye ettiler. Neslican Tay'ın heykeli belediye binasının bulunduğu bahçeye yerleştirildi. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ise sanatçılara teşekkürlerini sundu.

Muğla 15.11.2019, 16:33 15.11.2019, 19:25
Bodrum'da Neslican Tay için heykel yapıldı!

Kanserden dolayı hayatını kaybeden üniversie öğrencisi Neslican Tay, Türkiye'yi hüzne boğmuştu. Muğla'nın Bodrum ilçesinde ise Bodrum Metalart Sanat Atölyesi sanatçıları Mustafa, Kadir ve Mehmet İşeri tarafından Neslican Tay'ın heykeli yapıldı.

Sanatçılar çelikten yapılan Neslican Tay'ın heykelini Bodrum Belediyesine hediye etti. Belediye binasının bulunduğu bahçeye yerleştirilen heykel için Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, çalışmalarından dolayı sanatçılara teşekkür etti.

"ONU ASLA UNUTMAYACAĞIZ"
Neslican Tay'ın umut ve azim dolu yaşam mücadelesinin milyonlarca insana ve özellikle de kanser hastalarına ilham olduğunu belirten Aras, "Anısıyla hayata tutunan her can için minnettar olacağız, onu asla unutmayacağız." ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)