Arap Şükrü 4. Döneme Dalya Dedi

Muğla’Nın En Renkli Simalarından Ula İlçesinin Akçapınar Mahalle Muhtarı Şükrü Arslan (Arap Şükrü), 4. Dönem Muhtarlık Mazbatasını İl Seçim Müdürü Akif Çeliköz’Den Aldı.

Arap Şükrü 4. Döneme Dalya Dedi

Yağlı pehlivan güreşlerinin önemli isimlerinden Ula ilçesinin Akçapınar mahallesi Muhtarı Şükrü Arslan (Arap Şükrü) 30 Mart seçimlerinde 4. defa muhtar seçilerek mazbatasını aldı.

Muğla’nın en renkli muhtarlarından birisi olan Şükrü Arslan, 30 Mart seçimlerinde 450 seçmeni bulunan Ula’nın turistik mahallesi Akçapınar’da Ümit Altın ile girdiği muhtarlık yarışından 4. defa galip ayrıldı. Mazbatasını Muğla İl Seçim Müdürü Akif Çeliköz’den alan Akçapınar Mahallesi muhtarı Şükrü Arslan, “Akçapınar’da 3 dönemdir sürdürdüğüm muhtarlık görevimi 30 Mart seçimlerinde vatandaşlarımızın büyük teveccühü ile tekrar görev verildi. Bana ve ekibime inanarak bizi tekrar göreve getiren vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Bize verilen bu görevi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Artık Büyükşehir olduk. Hizmetlerin daha iyi gelmesi için vatandaşlarımızın da vereceği destek ile turistik Akçapınar mahallesini daha da yaşanır bir hale getirmek için çalışacağız” dedi.
Akçapınar mahallesinde muhtar Şükrü Arslan ile birlikte azalar Özer Yavaşlıoğlu, Şükrü Serdar Karadeniz, Metin Yaran, Durmuş Çoban, Selahattin Baykara, Süleyman Kırgız, Hakan Ünsal ve Hakkı Bulut da mazbatalarını alarak göreve başladı.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:00
YORUM EKLE