2018 Duatlon Yarış Sezonu Marmaris’te Başladı

2018 Duatlon Yarış Sezonu , Marmaris Duatlonu ile başladı.Bu yıl ikincisi düzenlenen Marmaris Duatlonu 08.30’da Minikler 3 Kategorisi yarışları ile start aldı. Yaklaşık 400 sporcunun yer aldığı Marmaris Duatlonu’nda sporcular yıldızlar,...

2018 Duatlon Yarış Sezonu Marmaris’te Başladı

2018 Duatlon Yarış Sezonu , Marmaris Duatlonu ile başladı.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Marmaris Duatlonu 08.30’da Minikler 3 Kategorisi yarışları ile start aldı. Yaklaşık 400 sporcunun yer aldığı Marmaris Duatlonu’nda sporcular yıldızlar, gençler, elitler ve paralimpik yaş kategorilerinde yarışacak. Bu kategorilerin tamamlanmasının ardından Halk Duatlonu yarışları gerçekleşecek.

Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı İsa Tamer Çelik yarışlar hakkında bilgi verdi. Çelik, “Bu gün ikincisini düzenlediğimiz Marmaris Duatlonu için buradayız. Çok güzel bir ortam ve iyi bir parkur var. Marmaris’te triatlon yarışları da yapmayı planlıyoruz. Bunun için hazırlıklar yapmaya başladık.” dedi.

Minikler kategorisindeki yarışma esnasında talihsiz kazalar da meydana geldi. Bitiş noktasına ulaşan ve kendini yere atan sporcunun imdadına koşan rakibi centilmenlik örneği gösterdi.
YORUM EKLE