Muğla Haberleri

Muğla Marmaris’te 5 gündür aranıyordu! Kötü haber geldi…

Muğla'nın Marmaris ilçesinde market zincirinde kasiyer olarak çalışan 33 yaşındaki Altan Keskin, 5 gün önce kaybolmuştu. Her yerde aranan Keskin'in cesedi bulundu.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde süpermarket zincirinde kasiyer olarak çalışan 33 yaşındaki Altan Keskin 5 gün önce kaybolmuştu. Her yerde aranan Keskin’den acı haber geldi. Cesedi, ilçe merkezine 8 kilometre uzaklıkta olan koruma altındaki Günnücek Milli Parkı Sahili’nde bulundu.

Polis, 5 gün boyunca yaptığı araştırmada Keskinin izine ulaşamadı. Bugün ilçe merkezine 8 kilometre uzaklıkta olan koruma altındaki Günnücek Milli Parkı Sahili’nde bir ceset olduğu ihbarı yapıldı.

Olay yerine gelen polis ekipleri, ilk incelemede cesedin, 5 gün önce kayıp ihbarı yapılan Altan Keskin’e ait olduğunu tespit etti. İlçe Devlet Hastanesi’ne kaldırılan cesette yapılan ilk incelemede, keskin aletle ya da ateşli silahla yaralanma izine rastlanmadı. Keskinin cansız bedeni, kesin ölüm raporu için Muğla Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

PSİKOLOJİK RAHATSIZLIĞI NEDENİYLE TEDAVİ GÖRMÜŞ

Öte yandan Altan Keskin’in uzun süredir psikolojik rahatsızlığından dolayı tedavi gördüğü öğrenildi. Yüzme bilmediği de öğrenilen Keskinin cep telefonunu kapatıp üzerindeki kimlik ve belgeleri karaya bırakarak elbiseleri ile denize açıldığı tespit edildi.