GündemMuğla Haberleri

Muğla Marmaris’te 18 yaşındaki gencin korkunç ölümü! Üzerine su deposu düştü

Muğla'nın Marmaris ilçesinde korkunç bir olay meydana geldi. Arkadaşlarıyla yemek yemeye gelen 18 yaşındaki genç, sırasını beklemek için koltuğa oturduğunda üzerine 1 tonluk su deposu düştü. Olay yerinde feci şekilde can veren gencin arkadaşları sinir krizi geçirdi. Talihsiz gencin akrabaları acı haberi alır almaz olay yerine geldi. 

Muğla’nın Marmaris ilçesi Uzunyalı mevkiinde, arkadaşlarıyla birlikte bir restorana yemek yemek için gelen ve sırasını beklemek için koltuğa oturan 18 yaşındaki Batuhan Kaan Gül’ün üzerine yan tarafta bulunan apart otelin çatısından su deposu düştü. Olay yerinde hayatını kaybeden gencin yanında bulunan arkadaşları sinir krizi geçirdi. Acı haberi alan akrabaları ise olay yerine koştu.

Olay, saat 17.30 sıralarında meydana geldi. Siteler Mahallesi Uzunyalı mevkiinde bulunan iş yerinin bahçesindeki koltukta oturan 5 kişinin üzerine iddiaya göre yan tarafta bulunan apart otelin çatısından su deposu düştü. 4 kişi yara dahi almazken içi su dolu bir metal su deposunun altında kalan 18 yaşındaki Batuhan Kaan Gül, olay yerinde feci şekilde yaşamını yitirdi.

ÜZERİNE SU DEPOSU DÜŞTÜ

Görgü tanıklarının ifadesine göre; gençlerin oturdukları yerin üzerinde bulunan beş katlı ve şu anda kapalı olan bir apart otelin çatısında ahşap kalaslar kırılınca su deposu büyük bir gürültü ile yere düştü. Batuhan Kaan Gül’ün üzerine düşen su deposunun keskin alüminyum kenarı gencin sağ kolunu dirseğinden kopardı. O an yanında bulunan arkadaşları bağırarak yardım istedi. Çağrılan polis ekipleri çevre güvenliği alırken sağlık ekipleri ağır yaralanan kişiye müdahale etmeye başladı. Gül, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak olay yerinde hayatını kaybetti.

ARKADAŞLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Ölen gencin, sinir krizi geçiren 4 arkadaşına sağlık ekipleri tarafından müdahale edildi. Talihsiz gencin akrabaları haberi duyar duymaz olay yerine geldi. Acı haberi alıp olay yerine gelen Gül’ün yakınları fenalık geçirdi. Sağlık ekipleri ve polisin müdahalesi ile akrabalarından bazıları hastaneye götürüldü. Olay yerine gelen nöbetçi savcı, polis olay inceleme ekipleri ile birlikte inceleme yaptı. Yapılan inceleme ardından Gül’ün cenazesi alınarak İlçe Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturmanın çok yönlü olarak sürdürüldüğü bildirildi.

Etiketler

İlgili Makaleler