Muğla Haberleri

Muğla'da fuhuş operasyonu! 4 gözaltı var

Marmaris ve Bodrum ilçelerine fuhuş amacıyla tekne turları düzenlediği öğrenilen Hilal K. isimli şahsı İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, 3 ay süre ile teknik ve fiziki takibe aldı.

GÖZALTINA ALINDILAR
Polis ekipleri, Bozburun Marina’dan hareket edecek yata, geçen cumartesi sabahı operasyon yaptı. Sahil Güvenlik Komutanlığı’na bağlı ekiplerin de yer aldığı drone destekli operasyonda, aralarında para karşılığı fuhuşa aracılık ve yer temin ettiği ileri sürülen Hilal K.’nin de bulunduğu 4 kişi gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından 4 şüpheli, bugün saat 13.30 sıralarında adliyeye sevk edildi.

SOSYAL MEDYADA SAYFA AÇMIŞ
Öte yandan çete lideri Hilal K.’nin Twitter’da, ‘Sahibe Helen’in Köleleri’ ismiyle açtığı sayfada yer alan videolar şaşkınlık yarattı. Hilal K.’nin bir erkeğin boynuna tasma taktığı, zincirle sürüklettiği, havlattığı ve tokatladığı görüldü. Başka bir videoda ise yine bir erkeğin boğazına ayak parmaklarını sokması dikkat çekti. Bir diğer görüntüde ise kafasına poşet geçirdiği kişinin karnını tokatladığı görüldü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu