Muğla Haberleri

Muğla Bodrum’da kadına levyeli dehşet! 

Muğla'nın Bodrum ilçesinde kimliği belirlenemeyen bir şahıs S.P. isimli kadının evine girerek levyeyle S.P.'yi öldüresiye dövdü. S.P. isimli kadının kafasına 15 dikiş atılırken kimliği öğrenilemeyen şahıs polis ekipleri tarafından yakalandı.

Muğla’nın Bodrum ilçesi Gümbet Mahallesi’ndeki bir evde tek başına yaşadığı öğrenilen S.P. isimli kadının evine kimliği belirlenemeyen bir şahıs girdi. Erkek şahıs bir şeyler konuştuktan sonra evine girdiği S.P.’ye levye ile öldüresiye dövmeye başladı.

SERBEST BIRAKILDI

Başından ve vücudunun değişik yerlerinden yaralanan kadın kapıyı açarak dışarı kaçtı. Dışarıda da kadını vurmaya devam eden şahıs daha sonra gözlerden kayboldu.

Darp sonucu yaralandığı için hastaneye kaldırılan ve kafasında 15 dikiş atılan kadının vücudunun birçok yerinde ise morluklar oluştu. Savcılığa giden kadın, güvenlik kamerası görüntüleri ile kendini döven şahıs hakkında şikayetçi oldu. Polis tarafından yakalanarak adliyeye sevk edilen zanlı ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

“BU ŞAHIS ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK GEZİYOR”

Tanımadığı bir şahsın kendisini darp ettiğini ileri süren S.P “Tanımadığım kişi tarafından demir levye ile öldüresiye darp edildim. Arkadaşlarımla yemeğe gidecektik. Kapıyı çalan kişinin arkadaşlarım olduğunu zannederek kapıyı açmıştım. Önce benden para istedi. Neye uğradığımı şaşırdım silah veya bıçak çıkaracağını zannettim. Kendimi can havli ile dışarı atmaya çalışırken arkamdan demir ile kafama vurmaya başladı. Kolumda, omzumda morluklar oluştu. Kafamın içerisinde morluklar oluştu. Şikayetçi oldum şahıs yakalandı. Savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Bu şahıs aramızda elini kolunu sallayarak geziyor” diyerek korktuğunu söyledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu