GündemMuğla Haberleri

Muğla Bodrum’da Esra öğretmenin acı ölümü! Canlı ders esnasında…

Muğla’nın Bodrum ilçesinde özel bir kolejde sınıf öğretmenliği yapan 29 yaşındaki Esra Karaman, canlı ders sırasında beyin kanaması geçirdi. Hemen hastaneye kaldırılan genç öğretmenden acı haber geldi. Karaman tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, hayatını kaybetti. Öte yandan Esra öğretmenin evli olduğu öğrenildi.

BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ

Bodrum’da özel bir Koleji’nde sınıf öğretmenliği yapan 29 yaşındaki Karaman, 2 gün önce uzaktan eğitim sistemi ile sabah ilk derste öğrencileri ile buluştu. İkinci derste kendisini iyi hissetmeyen Karaman, hastaneye kaldırıldı. Beyin kanaması geçirdiği tespit edilerek yoğun bakım ünitesinde tedavi alınan Esra öğretmen, durumunun daha da ciddileşmesi üzerine Denizli’ye Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesine sevk edildi.

İki günden bu yana yoğun bakımda tedavi gören Esra öğretmen, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Esra Kahraman’ın ani vefatı büyük üzüntüye neden oldu. Mert Karaman ile evli olan 1992 doğumlu Esra Karaman, Çine’de toprağa verileceği öğrenildi.