GündemMuğla Haberleri

Muğla Bodrum’da 1 çocuk babası intihara teşebbür etti! Polisler kurtardı

Muğla Bodrum’da sabah saatlerinde Gölköy Mahallesi’ndeki ormanlık alanda bir süredir psikolojik sorunları olduğu iddia edilen evli ve 1 çocuk babası A.Ç.’nin eve gelmemesi üzerine ailesi durumu polis ekiplerine bildirdi.

ORMANLIK LNA GİTTİĞİ BELİRLENDİ

Bodrum Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri A.Ç.’nin bulunması için çalışma başlattı. Yapılan çalışma kapsamında A.Ç.’nin bir yakınına intihar edeceği yönünde mesaj attığı tespit edildi. Bunun üzerine harekete geçen ekipler ve yakınları ilçenin birçok noktasında arama çalışmalarını sürdürdükleri sırada, A.Ç.’nin ormanlık alana gittiği belirlendi. A.Ç., ekiplerin kendisini aradığı sırada mesaj attığı akrabasını cep telefonundan görüntülü olarak aradı.

DURUMUNUN İYİ OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Yakını ile bir süre konuşan A.Ç.’nin bulunduğu yeri söylemesi üzerine zamanla yarış başladı. Ekipler kısa sürede bölgeye ulaşırken, bu sırada A.Ç. kendisini ağaca iple astı. A.Ç., polis ve yakınının ipi kesmesiyle son anda kurtarıldı. A.Ç., ihbarla olay yerine gelen sağlık ekiplerince hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı. A.Ç.’nin durumunun iyi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.