Magazin

Müge Boz'un bebeği doğdu!

Güzel oyuncu Müge Boz, Haziran ayında Caner Erdeniz ile dünyaevine girmişti. Dün saat 14.00 sıralarında özel bir hastanede doğum yapan Müge Boz bebeklerinin cinsiyetini hamilelik sürecinde öğrenmek istemeyen ikilinin Vina adını verdikleri bebekleri 53 cm ve 3 kilo 500 gram olarak doğarak cinsiyetinin de kız olduğu öğrenildi.

“CİNSİYETİNİ ÖĞRENMEDİK”
Doğuma sayılı günler kala Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Müge Boz, “Bebeğin cinsiyetini öğrenme süreci benim çok hoşuma gitti. Çünkü artık bir şeyi bekleme heyecanını yaşayamaz olduk. Her şeye kolay erişiyoruz ben de bu yüzden bebeğin cinsiyetini öğrenmedim. Beklemek daha güzel heyecan verici, doktorumuz bebeğin cinsiyetini yazdı ve bir zarfa koydu. Biz o zarfı hep yanımızda taşıyoruz ama açmıyoruz. Öğrenmek istemedik ikimiz de bu durum hoşumuza gidiyor. Açıkçası son zamanlarda çok tatlı yiyorum, eğer tatlı yiyen erkek çocuk doğruyorsa belki bebeğin cinsiyeti erkektir ama inanın bilmiyoruz cinsiyetini öğrenmedik.” demişti.

“HAYATIMDA YAPTIRDIĞIM İLK DÖVME”
Ünlü çift, daha evlenmeden önce ileride doğacak bebeklerinin adını Vina koymaya karar vererek kollarına dövmelerini yaptırdı. Yaşadığı o sürece Instagram hesabından paylaşan Müge Boz, “En başından beri, daha ortada portakalın vitamini bile yokken bebeğimizin ismi belliydi. Aşkımızı yaşarken, gözlerimizin içine bakarak dinlediğimiz bu şarkı, ilerde bebeğimizin ismi de olmasın mı dedik… Hayatımda yaptırdığım ilk dövme buydu…” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı
Kapalı