Magazin

Müge Anlı’ya şok! Didem Arslan rakip olarak geliyor

Müge Anlı'nın gündüz kuşağında yer alan formata benzer programla ekranlara Show TV'den devam eden Didem Arslan'ın yeni programı Müge Anlı'ya rakip geliyor.  Öğrenilen bilgilere göre Didem Arslan Yılmaz’ın Show TV’deki yeni programının adı da belli oldu.

Habertürk’ten ekranlara Show TV ile devam edecek olan Didem Arslan Yılmaz’ın sunacağı programın formatı Müge Anlı’ya benzetildi ve rakip geliyor yorumları yapıldı.

“DİDEM ARSLAN’LA VAZGEÇME”

Medyaradar’ın duyurduğu transfer sonrası bugün Show TV’nin resmi sitesi üzerinden bir haber yayınlanarak, Yılmaz’ın oldukça iddialı bir yapımla gelecek sezon ekran karşısında olacağını duyurdu.

Gündüz kuşağında yer alan ve Müge Anlı’nın yaptığı formata büyük benzerlikler taşıyan programın ismi de “Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme” olarak açıklandı.

“YENİ BİR SES YENİ BİR SOLUK”

Haberde, “Haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak olan Didem Arslan Yılmaz ile Türkiye’de artık hiçbir olay gizli kalmayacak; hiçbir dava yarım bırakılmayacak, hiç kimse yok sayılmayacak. Alanında uzman hukukçular ve doktorların da yer alacağı, Türk televizyonlarının gerçeklikle tanışacağı programda kederler sevince; karamsarlık umuda dönüşecek. Yıllardır yakınlarını arayanlara umut, çözülemeyen davalara ışık olacak program Türk halkına yeni bir ses, yeni bir soluk getirecek” ifadeleri kullanıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu