GündemUşak Haberleri

Müge Anlı’ya pideciye kaçan eşini aramak için çıkıp sinir krizi geçirmişti! Serkan Kıyak’tan acı haber

Müge Anlı’nın programına pideciye kaçan eşini aramak için çıkıp, sinir krizi geçiren Serkan Kıyak’tan acı haber geldi. Programda eşine “Beni 4-5 defa aldattın, affettim. Dön gel, yine affederim” diyerek seslenen Kıyak, kendini asarak intihar etti.

Eşinden haber alamayan Serkan Kıyak Müge Anlı’nın programına katıldı. Eşine, canlı yayında dönmesi için yalvaran Kıyak, gelen telefon bağlantısıyla sinir krizi geçirmişti. Pideciye kaçan eşinin kendisini ve ailesini istemediğini ifade etmesiyle kendini yerlere atan adam, “Bu mu emeklerimin karşılığı? Beni 4-5 defa aldattın, affettim. Dön gel! Yine affederim… 87 yaşında nenene nasıl kıydın, gittin? Zehra geleceksin… Ben seni sevdim. Ben sana ne yaptım? Hayallerimi yıktın. Yaşayamam ben… Şikayetçiyim” demişti.

İNTİHAR ETTİ

Yerel yayın yapan Usakgundem.com’un haberine göre 32 yaşındaki Serkan Kıyak, ikamet ettiği Durak Mahallesi Hoca Tahir Efendi sokağındaki evinde intihar etti. Yetiştirme yurtlarında büyüyen ve 2 yıl önce görücü usulü ile evlendiği eşinden bir yaşında da çocuğu olan Kıyak’ın eşinin kaçması sebebiyle bunalıma girdiği ve yakınlarına telefonundan mesaj çekerek helalleştiği öğrenildi.

Yayındaki sinir krizinin ardından son olarak tekrar Müge Anlı ile Tatlı Sert’e tekrar çıkan Serkan Kıyak, eşinden ayrılmaya karar verdiğini söylemişti. Mutfağa girip börek yapan Kıyak, yaptığı böreği Müge Anlı’ya ikram etmiş ve yeni bir başlangıç yapacağını belirtmişti.