Gündem

Müge Anlı’nın programından ayrılan Arif Verimli’den açıklama!

ATV ekranlarının hafta içi her gün ilgiyle izlenen Müge Anlı’nın programın şoke eden bir ayrılık yaşanmıştı. Prof. Dr. Arif Verimli, 14 yılın ardından programla yollarını ayırmıştı. Verimli, Twitter hesabından Pucca’nın paylaşımına yanıt verdi. Ayrılığıyla ilgili konuşan Verimli, “Ben kimseye küsmem ama dönmem de gidince… İnanın ayrılığımın gizli, kapaklı bir hikayesi yok” dedi.

ATV ekranlarının yıllara damga vuran fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te 14 yıl boyunca danışmanlık yapan Prof. Dr. Arif Verimli ile sosyal medya fenomeni Pucca arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

PUCCA’NIN PAYLAŞIMI

Pucca, Twitter üzerinden “Müge Anlı ve Arif Hoca küsmesi bütün ayrıntılarıyla; gizli kamera görüntüleriyle toplam 4 saat’ diye video olsa, bak samimiyim, yemin ederim bir saniyesini kaçırmadan izlerim. Öyle boş bir hayat düşün işte..” paylaşımını yaptı.

‘AYRILIĞIMIN GİZLİ KAPAKLI BİR HİKAYESİ YOK’

Prof. Dr. Arif Verimli ise Pucca’nın paylaşımına, “Ben kimseye küsmem ama dönmem de gidince.. İnanın ayrılığımın gizli, kapaklı bir hikayesi yok. Çok net şekilde açıkladım. Mesleki etik değerlere, deontolojik sınırlara müdahale edilirse hiçbir yerde durmam. Çok konuşan çok bilen değildir. Sevgilerle..” yanıtını verdi.