Magazin

Müge Anlı’nın program çekimlerine koronavirüsten dolayı ara verildi

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın sunduğu programda ünlü sunucunun doktorlar ile ilgili söylediği söz çok tepki almıştı. Koronavirüsü önlemleri kapsamında Müge Anlı'nın programının çekimlerine ara verildi.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın sunduğu hafta içi her sabah yayınlanan programı koronavirüsü önlemleri kapsamında çekimlerine ara verildi.

CANLI YAYINA ARA VERİLDİ
6 Nisan itibarıyla ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ canlı yayını yerine tekrar bölümleri ekrana geliyor. Programın sıkı takipçileri ise programın neden yayınlanmadığını merak etmeye başladı. Koronavirüs önlemleri kapsamında pek çok dizi ve program ekran macerasına ara verdi. Bunlardan biri de Müge Anlı ile Tatlı Sert programı oldu.

HENÜZ AÇIKLAMA YAPILMADI
En son 3 Nisan Cuma günü ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümleri yerine 2020’nin sezonunun en çok izlenen bölümleri yayınlanmaya başladı. Müge Anlı, canlı yayınların ne zaman başlayacağına ilişkin ise henüz bir açıklama yapmadı.

SÖYLEDİKLERİ TEPKİ ÇEKTİ
Geçtiğimiz günlerde migren ağrısı tutan Müge Anlı, iğne olmak için sürekli gittiği acile gitti. Koronavirüs nedeniyle hastaneye girmek istemeyen ve aracında iğne olmak isteyen Anlı, doktorlar tarafından geri çevrilince canlı yayında tepki gösterdi. İğne yaptıramadığını belirten Müge Anlı doktorların tavırlarından memnun olmadığı için “Sonra diyorlar ki doktorlara iyi davranın” ifadelerini kullanmıştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı