Magazin

Müge Anlı’nın başlayacağı tarih belli oldu! İşte Müge Anlı’nın yayın tarihi

Müge Anlı, koronavirüs nedeniyle ATV ekranlarında yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına ara vermişti. Eski bölümleri yayınlanan Müge Anlı il Tatlı Sert programının başlayacağı tarih belli oldu. İşte yayın tarihi... 

Müge Anlı, koronavirüs nedeniyle ATV ekranlarında yayınlanan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programına ara vermişti. Bunun üzerine programın yayından kaldırıldığı gibi iddialar ortaya atılmıştı. Müge Anlı, 1 Haziran Pazartesi’den itibaren ekranlarda olacak.

ESKİ BÖLÜMLERİ YAYINLANIYORDU

Koronavirüs nedeniyle çekimlere ara veren ve bu süreçte 50 kişilik ekibin görevine son verildiği iddia edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı eski bölümleriyle ekrana geliyordu.

HAFTALAR ÖNCE AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Haftalar önce konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Anlı, “İzleyicilerimle salgının ilk günlerinde buluşmaya devam ettim. Ta ki programı gerçekleştirme olanağı kalmayana kadar. Hangi dizi, hangi program kaldı ki televizyonda ben Müge Anlı’yı devam ettirebileyim. Buna imkan var mı? Direnebildiğimiz yere kadar direnip programı sona erdirmek zorundaydık. Bundan daha doğal bir şey olabilir mi? Ramazan Bayramından sonra durum elverişli olursa, tedbirler biraz gevşetilirse o zaman tabi ki sosyal mesafe kurallarına uyarak bütün fedakarlığımla bu programa başlayacağım” ifadelerini kullanmıştı.