Gündem

Müge Anlı’da şok! Küçük çocuğu annesi ve üvey babası yakarak öldürmüş!

Ölümünün arkasındaki sır perdesi aydınlatılmaya çalışılan küçük Şiar olayında bu sabah her şeyi ortaya çıkaran bir itiraf geldi.

Annesi ve annesinin sevgilisiyle birlikte yaşayan 9 yaşındaki Şiar geçtiğimiz Nisan ayında çıkan yangında evde mahsur kalarak hayatını kaybetmişti. Sakarya’nın Kocaali ilçesinde gerçekleşen olayda Şiar’ın ölümü şüpheli olduğu gerekçesiyle Müge Anlı’nın programına taşınmıştı. Küçük çocuğun babası, çocuğunun ölümü üzerindeki sır perdesinin kaldırılmasını istediğini ifade ederek programa katılmıştı. Televizyon programında geçtiğimiz gün çocuğun annesinin itirafları üzerine polis ekipleri harekete geçmiş, anne ve sevgilisi ifadeleri alınmak üzere emniyete götürülmüştü.

Şiar Kılıç’ın annesi Gülüzar Emanet canlı yayında Müge Anlı’nın ısrarlı sorularına dayanamayarak kan donduran bir itirafta bulunmuş, gelen itiraf üzerine stüdyodaki herkes şok olmuştu. Gülüzar; “Hami, oğlumu yangından önce öldüresiyle dövdü, yerden kalkamadı. Öldü sandım. Hami 3 çocuğumu da demir çubuklarla taciz ediyordu” demişti. Bunun üzerine Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, stüdyoya gelmiş, canlı yayında hem anne Gülüzar’ı hem de sevgilisi Hami’yi gözaltına alarak emniyete götürmüştü.

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından bu sabah Müge Anlı’da yaşanan olayın detayları ortaya çıktı. Müge Anlı’nın küçük çocuğun annesi ve üvey babası tarafından yakılarak öldürüldüğünü açıklaması herkesin kanını dondurdu. Müge Anlı olayla ilgili; “Sabah saatlerinde ilk itiraf geldi. Şiar’ı annesi Gülüzar ve sevgilisi Hami yakarak öldürmüşler. Sakarya Cumhuriyet Başsavcısına çok teşekkür ediyorum. İstanbul Gayrettepe Cinayet Büro Amirliği de anında harekete geçti. Gülüzar ve Hami, burada gözaltına alınırken, Hami’nin annesi ve erkek kardeşi de Sakarya’da gözaltına alındı. Sorgu hala devam ediyor. Çocuk yangından 3 gün önce hastaneye gidildiği gün komaya girmiş. Bu ölümü açıklayamayacakları için benzinle evi yakmışlar. Adli tıp raporunda çocuğun ciğerlerinde karbonmonoksit çıkmış. Bu da çocuğun hayattayken eve atılıp, canlı canlı yakıldığının ispatı” açıklamalarını yaptı.