Magazin

Müge Anlı’da şok! 8 poşetle parçalara ayrılan kişi hakkında iddialar ortaya çıktı!

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın sunduğu programda dehşet veren bir olay araştırıldı. İstanbul TEM otoyolunda Süleyman Akbaba isimli şahsın cesedi parçalara ayrılmış ve 8 poşet halinde yol kenarında bulundu. Süleyman Akbaba hakkında çıkan iddialar izleyenleri şoka uğrattı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın sunduğu programda 5 gündür haber alamadığı eşini arayan 24 yıllık eşi Birsen Akbaba önceki gün TEM Otoyolu Büyükçekmece mevkiinde yol kenarında parçalara ayrılmış bir şekilde 8 poşette bulunan Süleyman Akbaba’nın cesedi ile ile ilgili Müge ANlı’dan yardım istedi.

8 FARKLI KADINLA YASAK AŞK YAŞIYORMUŞ

Diğer yandan öldürülen Süleyman 8 kadınla yasak aşk yaşadığı iddia edildi. Süleyman Akbaba’nın aracı her zaman park ettiği yerden farklı yerde, cüzdanı da parkta bulundu.

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet ve Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri Akbaba’yı parçalara ayıran katil ya da katilleri yakalamak için çalışma başlattı.

EŞİ BAZILARINI BİLİYORDU

Dün canlı yayına katılan Süleyman Akbaba’nın arkadaşı yasak aşklarını ifşa etti. İddialara göre Süleyman Akbaba 8 tane kadınla aynı anda görüşüyordu. Eşi Birsen hanım da bu görüşmelerden bazılarını biliyordu.

EVLİ KOMŞU KADINLARDAN GELEN MESAJLARI GÖRDÜĞÜNÜ İDDİA ETTİ

Bebek sahibi olabilmek için tedavi gördüklerini belirten Birsen Akbaba ise, eşinin telefonuna evli komşu kadınlardan gelen mesajlar gördüğünü iddia etti.

Eşinin kendi isteğiyle de gitmiş olabileceğini belirten Akbaba, başına bir şey gelme ihtimali olduğunu da belirtti. Biz de çocuk sahibi olacağız diyerek eşinin ağladığını ifade eden Birsen Akbaba, kafasının çok karışık olduğunu söyledi ve Müge Anlı’dan olayın aydınlanması için yardım istedi.

Müge Anlı bugün canlı yayında cinayeti kim işlediğini yakın zamanda Emniyet tarafından çözüleceğini söyledi. Ayrıca Anlı, Süleyman Akbaba’nın ilişkisi olduğu düşünülen 8 kişiden birinin yakınlarının yapmış olabileceğini düşünüldüğü aktardı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu