Magazin

Müge Anlı’da 9 yaşında hayatını kaybeden Şiar Kılıç olayında şok!

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı programına katılan 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın yangın çıkan evde mahsur kalması sonucu hayatını kaybetmişti. 9 yaşındaki Şair Kılıç'ın annesi Gülizar Emanet'in sözleri izleyenleri şoka uğrattı.

Sakarya’nın Kocaali ilçesinde geçtiğimiz Nisan ayında evde çıkan yangında mahsur kalan 9 yaşındaki Şiar Kılıç hayatını kaybetmişti. Müge Anlı’ya katılan baba Samet Kılıç’ın oğlunun yangından önce öldürüldüğünü iddia etmişti.

YANIT ALAMADI

Yangından 2 gün önce hastaneye giden Gülizar Emanet’in doktora oğlunun öldüğünü söylemesi ise soru işaretlerini çoğalttı. Müge Anlı, anne Gülizar’ı o tarihte ölmemiş oğlunu “o gün” neden ölmüş gibi gösterdiğini sorguladı ancak yanıt alamadı.

“ŞİAR 13 YAŞINA GELMEDEN ÖLECEK”

Müge Anlı canlı yayınına katılan baba, dede ve babaanne, Müge Anlı’dan yardım isterken, Gülizar Amanet’in aynı evde yaşadığı Bahadır Bey canlı yayına bağlandı. Bahadır Bey’in, “Gece 23.00 sıralarında Şiar uyumak için bitişiğimizdeki eve geçti. Gülizar zaten daha önce, ‘Şiar 13 yaşına gelmeden ölecek’ demişti” sözleri şoke etkisi yarattı.

İDDİALAR ŞÜPHELENDİRDİ

Olaya tanık olan bir izleyicinin “yangından cesedi çıkarılırken, Şiar Kılıç’ın el ve ayak bilekleri yoktu” sözleri ise şüphe bıraktı. Konuyla ilgili bir diğer iddia ise Bahadır Bey ve Gülizar Amanet’in kavga ettiği, araya giren Şiar Kılıç’ın yere düşüp bir daha hareket etmediği idi.

Bu gelişme akıllara, ‘Şiar Kılıç’ın katili anne mi?” sorusunu getirdi. Gülizar Amanet son olarak,”Kızım Medine de 18 yaşına girmeden ölecek. Çocuklarımı onlara vermem” sözleri ile şoke etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu