Magazin

Müge Anlı ve Esra Erol intihar etmek isteyen kişiyi engellemeye çalıştılar!

İstanbul Bahçelievler’de Ömer Karamahmut isimli şahıs eşinden ayrıldığı ve çocuğunu göremediği gerekçesi üzerine Yenibosna da bulunan bir yüksek gerilim hattı direğine çıkarak intihar etmeye kalkıştı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

GÜVENLİK ÖNLEMİ ALINDI
Olay yerine gelen itfaiye ekipleri şahsın aşağıya atlama ihtimaline karşı hava yastığı açtı. Bu sırada polis ekipleri de çevrede güvenlik önlemi aldı.

OLAY YERİNE KOŞTULAR
Öte yandan, olay yerinin yakınında bulunan bir stüdyo da program yapan ünlü sunucular Müge Anlı ve Esra Erol da intihar olayını duyar duymaz olay yerine geldi.

Anlı, şahısla ilk etapta megafon yardımıyla konuşmaya ve ikna etmeye çalıştı. Ancak, başarılı olamadı. Daha sonra itfaiye sepetine binen Müge Anlı, merdiven yardımıyla şahsın yakınına giderek bir süre konuştu ve kendisine yardım edeceğini ve programına çıkaracağını sözünü verdi. Ancak şahıs yine ikna olmayarak bir süre daha direkte kaldı.

POLİS İKNA ETTİ
Bu sırada Esra Erol da megafonla şahsı ikna etmeye çalıştı ancak bu da fayda etmedi. Daha sonra müzakereci Polis de şahısla uzun süre konuşarak şahsı ikna etti ve bulunduğu yerden aşağıya indirdi. Aşağıya indirilen Karamahmut sağlık kontrolü yapılmak üzere olay yerinde bulunan ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Bir cevap yazın