Magazin

Müge Anlı ile Rahmi Özkan arasında canlı yayında gergin anlar! Müge Anlı sinirlendi

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı’nın programında gergin anlar yaşandı. Aleyna Çakır’ın ölüm sebebinin belli olmasının ardından Müge Anlı bu konuya yayınında yer verdi. Anlı bu karara dair hissettiklerini anlatırken Rahmi Özkan’ın sözleri ünlü sunucuyu kızdırdı. Özkan’ın açıklamaları sosyal medyada da tepki çekti.

Ümitcan Uygun tarafından darp edildiği anlara ait görüntüleri ortaya çıkan Aleyna Çakır için hazırlanan adli tıp raporu yayınlandı. Çakır’ın bornoz kuşağıyla asılma sebebiyle öldüğü kesinleşti. Konu hakkında canlı yayında açıklama yapan Müge Anlı içinin rahat etmediğini söyledi ve ekledi: “Bir gariplik var yani… Demek ki birileri doğru söylemiyor. DNA örneği var sperm örneği var. Ümitcan’a da sesleniyorum. O gece sen gitmedinse kim gitti? Onu söyle…”

Bu açıklamalardan sonra Rahmi Özkan da “Kamuoyu için bir delil olabilir ancak hukuk için yeterli değil, kimse Ümitcan Uygun’a %100 suçlu diyemez” dedi.

RAHMİ ÖZKAN’IN SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Rahmi Özkan’ın açıklamaları Müge Anlı’yı kızdırdı. Anlı Özkan’a “Bu kız senin yakının olsaydı böyle konuşur muydun?” diye sordu. Anlı’nın tepkisine stüdyodaki seyirciler de katıldı. Rahmi Özkan’nın sözleri sosyal medyada da tepki çekti.

Müge Anlı Rahmi Özkan’a “O kız senin bir yakının olsaydı böyle söyleyebilir miydin?” diye sordu. Soru üzerine seyirciler Müge Anlı’yı alkışlarken Anlı, “Hiç bizim aramızda alkışlanacak bir tartışma olamaz” ifadelerini kullandı.

Özkan üç kere tekrar ettirdiği soruya, “Yakınımda olsa üzüntüme feryat ederdim. Ama hukukçu olarak incelediğimde de yapılacak bir şey yok derdim” cevabını verdi. Anlı ise bunun üzerine “Seni dövmüş ne yapalım sen git üzerine soğuk su mu iç diyecektin” dedi.