Magazin

Müge Anlı ekranlara döneceği tarihi açıkladı! Müge Anlı ne zaman başlayacak?

Müge Anlı, koronavirüs nedeniyle ATV ekranlarında yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına ara vermişti. Bunun üzerine programın yayından kaldırıldığı gibi iddialar ortaya atılmıştı. Müge Anlı, bu iddiaları yalanlayarak ekrana döneceği tarihi açıkladı.

Müge Anlı, koronavirüs nedeniyle ATV ekranlarında yayınlanan ve hafta için her gün merakla izlenen ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının başlayacağı tarihe ilişkin açıklamalarda bulundu. Peki, Müge Anlı ne zaman başlayacak?

“Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının yayından kaldırıldığı haberleri ve eski eşi Burhan Akdağ’ın hakkındaki iddiaları ile gündeme gelen Müge Anlı’dan açıklama geldi. Yüksel Aytuğ’a konuşan Müge Anlı, “Şartların elverişli olması durumunda büyük bir fedakarlık göstererek Ramazan Bayramından sonra programa başlayacağım” dedi.

MÜGE ANLI’NIN AÇIKLAMASI

Eski eşi Burhan Akdağ tarafından ortaya atılan iddiaların gerçekle yakından uzaktan ilişkisi olmadığını söyleyen Müge Anlı, “Programın yayından kaldırılmasına şaşıranlara şaşırıyorum. Ülkede şehirlerarası ulaşım yok, sokağa çıkma yasakları var. Müthiş tedbirler alındı. Benim stüdyoma her gün Türkiye’nin her yerinden 50 kişinin girip çıkması lazım. Ben oradaki ileri yaşta olan danışmanlarımı bile kullanamıyorum sokağa çıkma yasağından dolayı. Ben tek başıma orada çıkıp ne yapacağım. Benim programlarım öyle video konferanslarla, uzaktan yapılabilecek bir program değil ki” dedi.

PROGRAMA BAŞLAYACAĞI TARİHİ AÇIKLADI

Büyük bir fedakarlık göstererek salgının ilk günlerinde yapıma devam ettiğini dile getiren Anlı, “İzleyicilerimle salgının ilk günlerinde buluşmaya devam ettim. Ta ki programı gerçekleştirme olanağı kalmayana kadar. Hangi dizi, hangi program kaldı ki televizyonda ben Müge Anlı’yı devam ettirebileyim. Buna imkan var mı? Direnebildiğimiz yere kadar direnip programı sona erdirmek zorundaydık. Bundan daha doğal bir şey olabilir mi? Ramazan Bayramından sonra durum elverişli olursa, tedbirler biraz gevşetilirse o zaman tabi ki sosyal mesafe kurallarına uyarak bütün fedakarlığımla bu programa başlayacağım” ifadelerini kullandı.