Magazin

Müge Anlı'da İzmir'deki kadın evlilik vaadiyle dolandırıldı!

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına İzmir’in Menderes ilçesinde yaşayan Derya Çiftçi isimli kadın katıldı. 8 yıl önce eşini kaybeden Çiftçi, komşusunun kayınbiraderi Haşim bey ile evlenme niyeti ile tanıştırıldı.

DURUMDAN ŞÜPHELENMEDİ
İstanbul’da yaşayan ve araç kiralama şirketi olduğunu söyleyen Haşim Bey’le görüşmeye başladığını söyledi. Ancak Çiftçi’nin evlilik hayali, gönlünü verdiği kişinin 100 bin lirasını alıp kaçmasıyla son buldu. Tanıştıktan 25 gün sonra Haşim Bey’e para verdiğini söyleyen Derya Çiftçi Müge Anlı ve stüdyodakileri şaşkınlığa uğrattı. Haşim Bey’in evlenmeden önce kendisine sürekli “Karım” diye hitap ettiğini ve nikah işlemleri için kimlik fotokopisini aldığını söyleyen Derya Çiftçi, ilk başlarda durumdan şüphelenmediğini söyledi.

“YETİM ÇOCUĞUMUN HAKKI İÇİN GELDİM”
Haşim Bey’in para verdikten kısa bir süre sonra telefonlarına çıkmayan ve kendisini her yerden engellediğini söyleyen Derya Çiftçi, “Yetim çocuğumun hakkı için geldim” diyerek gözyaşlarına boğuldu. 50 yaşındaki kadının, “Bana çok ilgi gösterdi, bana güzel şeyler söyledi, beni kendine aşık etti” diyerek ağlaması herkesi duygulandırdı.

ÇİLEDEN ÇIKTI
Programa telefonla bağlanan Haşim Bey, Derya Çiftçi’den 10 bin lira aldığını ama Derya Hanım’ın görüştüğü başka biri olduğunu öğrendikten sonra ayrıldığını söyledi. Derya Çiftçi, evlilik vaadiyle dolandırdığını iddia ettiği Haşim Bey’in sözleri karşısında çileden çıktı. Müge Anlı’nın soruları karşısında köşeye sıkışan Haşim Bey, telefonu kapattı.

Bir cevap yazın