Magazin

Müge Anlı'da 18 yaşındaki kızı kaçıran 60 yaşındaki adamdan şok edici sözler!

ATV’nin en çok izlenen sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’e kızını aramak için gelen Mine Hanım’ın anlattıkları programa damga vurdu. Mine Hanım, 18 yaşındaki kızı Yaren Kara’nın 60 yaşındaki evli ve 4 çocuk babası akrabası Ahmet Akkaya tarafından kaçırıldığını iddia etti.

“HEMEN ARAYIN BENİ UĞRAŞTIRMAYIN”
Kızıyla arasının çok iyi olmadığını ve yüzündeki doğum lekesinden dolayı kızının kendisinden utandığını söyleyen anne Mine Hanım, şüpheli Ahmet Akkaya’nın kızına 12 yaşından beri müstehcen mesajlar attığını ileri sürdü. Anlatılanlar karşısında sinirlerine hakim olamayan Müge Anlı, 18 yaşındaki Yaren’i kaçıran Ahmet Akkaya’ya “Ahmet bey, hemen arayın beni uğraştırmayın” diyerek gözdağı verdi.

“BİZ EVLENECEĞİZ”
Kısa bir süre sonra programa telefonla katılan Yaren Kara ise annesi ile ilgili çarpıcı şeyler söyledi. Genç kız “Babam öldükten sonra annem, annesinin yanına gitti. Ben yalnız kaldım. Annem benim adımı 15 yaşımdan beri Ahmet Akkaya ile çıkarmaya başladı. Dedemi öldürdü, ama ceza almadı. Suçu Ahmet Akkaya’ya atmaya çalıştı. Benim 18 yaşıma kadar Ahmet Akkaya ile ilişkim olmamıştı zaten. Ahmet Akkaya’yı seviyorum. Ben onunla hayat yaşamaya razıyım. Biz evleneceğiz.” dedi.

TEKLİFLERİ REDDETTİ
Duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Müge Anlı, Yaren’e “Gel sana başka bir hayat kuralım” dedi. Ancak genç kız hiçbir teklife yanaşmadı.

“OLAN OLMUŞ”
Programa telefonla bağlanan Ahmet Akkaya ise “Olan olmuş, ben bu kızı nikahıma alacağım” sözleriyle Anlı ve stüdyodakileri çileden çıkardı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı