Magazin

Müge Anlı canlı yayında sinirlerine hakim olamadı: “Cumhurbaşkanı olsam…”

Hafta içi her gün ATV’de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında birbirinden farklı konuklar ve olaylar yer alıyor.

Bilinmez cinayetlerin yanında kimi dolandırıcılık olaylarının da açıklığa kavuştuğu programda Yadigar Kepçe damgasını vurdu.

İstanbul Pendik’te beraber yaşadığı 4 çocuk annesi Yeliz Kibriz’den haber alamadığından dolayı programa katılan Kepçe’ye ilişkin iddialar stüdyoda gergin anlara neden oldu.

“1 aylığına cumhurbaşkanı olsam cezaevi inşa ederdim”

Kepçe’nin cinsel saldırı, sahte hocalık ve daha birçok suça karıştığına ilişkin iddiaları Müge Anlı’yı sinirlendi. Müge Anlı şunları söyledi:

“Sizi zamanında içeri almadıkları için siz böyle devam ediyorsunuz abi. Aslında problem sizde değil. Ben size söyleyeyim yani. Gerçekten elimde bir yetki olsa, 1 aylığına cumhurbaşkanı olsam yapacağım şey cezaevi inşa etmek. Bunları toplayacağım vereceğim ellerine briket falan kendilerine bir cezaevi inşa etsinler, girsinler içine kalsınlar. Bir de onlara fide, tohum.

“Kaçırıp kaçırıp gelin kadınları bende arayın”

Karınlarını da doyurmak lazım. Ektiklerini yesinler. Hiç onlara yemek de pişiremem devletini imkanlarını ona mı şey yapacağız. Devletin o kadar yaşlısı var çoluğu var çocuğu var. Kadın kaçmış inşallah senden bir şey yapmadıysan. Kaçırın kaçırın kadınları, gelin ben de arayın.”