Magazin

Mucize Doktor ne zaman başlayacak? Flaş açıklama!

FOX Tv ekranlarında yayınlanan başladığı günden bu yana reyting rekorları kıran Mucize Doktor dizisinden flaş karar geldi. Dizinin hayranları "Mucize Doktor ne zaman başlayacak?" diye merakla araştırırken dizi oyuncuları Reha Özcan ve Özge Özder'den konu ile ilgili açıklama geldi. 

FOX Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan’ın bulunduğu Mucize Doktor dizisinin ne zaman başlayacağı hakkında flaş açıklama geldi.

“İKİNCİ SEZON OLARAK BAŞLAYACAK”
Mucize Doktor’da Başhekim Adil karakterine hayat veren usta oyuncu Reha Özcan, Özge Özder’in yayınına konuk oldu. Dizide Kıvılcım karakterine hayat veren Özge Özder yeni sezon çekimleriyle ilgili olarak “Yaz tatilinden sonra ikinci sezon olarak başlayacağız büyük ihtimalle” ifadelerini kullandı.

“HASTANEDE ÇEKİM YAPMAMIZ ZOR”
Adil Hoca karakterine hayat veren Reha Özcan ise “Yayınlanan son bölüm sezon finaliydi bence de, çünkü bu saatten sonra ekibin toparlanması çok zor. Ayrıca bu saatten sonra hastanede çekim yapmamız zor, stüdyoya gireceğiz. İyi taraftan bakalım, elimizde bir sürü senaryo olacak. Temmuz – Ağustos aylarında bomba gibi gireriz diye düşünüyorum.” dedi.

Bilindiği üzere dizinin yayınlandığı kanalda ekrana gelen 4 yapım sezon finali kararı almıştı. Mucize Doktor hakkında ise yapım şirketi önümüzde ki günlerde kararını açıklayacak.