EkonomiGündem

MTV ödeyecekler hemen okusun: 5 Ağustos’a kadar ücretsiz olacak!

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinde bir duyuru yapıldı. MTV ödemesi yapacak herkes için duyuruldu. Ziraat Bankası’ndan MTV kampanyası duyuruldu. Banka, ücretsiz işlemi duyurdu.

Ziraat Bankası’ndan MTV kampanyası başlatıldığı bildirildi. 31 Temmuz’a kadar ödenmesi gereken MTV ödemeleri için bir kampanya başlatıldı. 1 Temmuz-5 Ağustos tarihleri arasında Ziraat Mobil, İnternet Şubesi, ATM’ler, www.gib.gov.tr (https://ivd.gib.gov.tr, https://intvrg.gib.gov.tr) kanalları üzerinden Bankkart ve Bankkart Başak kartın kredi kartı özelliği ile yapılacak taksitli MTV ödemelerinde işlemler 4 taksite bölünecek.

ZİRAAT BANKASI MTV KAMPANYASI DUYURUSU;

Kampanya 1 Temmuz – 5 Ağustos 2024 tarihleri arasında yapılacak işlemler için geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında Ziraat Mobil, İnternet Şubemiz, ATM’lerimiz, www.gib.gov.tr (https://ivd.gib.gov.tr, https://intvrg.gib.gov.tr) kanalları üzerinden Bankkart ve Bankkart Başak kartınızın kredi kartı özelliği ile yapacağınız taksitli MTV ödemelerinizde işlemler 4 taksite bölünecektir.

Asıl kartlar, bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri kampanya kapsamına dahil edilecektir.

Bankkart’ın banka kartı özelliği, Bankkart Ücretsiz ve Bankkart Business ürünleri ile yapılan ödemeler kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ne ilişkin detaylı bilgiye https://www.gib.gov.tr/gibmevzuat adresinden ulaşabilirsiniz.