Muğla Haberleri

MSKÜ Milas MYO ’da Öğrenci-Sektör buluşması

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen “Kariyer Günleri” etkinliği kapsamında, öğrenciler sektör temsilcileriyle bir araya geldi. Etkinlik, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Milas Hizmet Merkezi iş birliği ile düzenlendi.“Kariyer Günleri” etkinliği kapsamında, Milas ve Bodrum’da faaliyet gösteren turizm, havacılık ve balıkçılık sektörü temsilcileri, Milas Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir araya gelerek sektör hakkında önemli açıklamalarda bulundu.


İş dünyasının başarılı isimleri “Kariyer Günleri” kapsamında Milas Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir raya geldi. Milas MYO’da yapılan etkinlikte, temsilciler sektöre dair tecrübelerini öğrencilerle paylaştılar. Milas Meslek Yüksekokulu öğrencileri fuaye alanında sektörlerin açmış olduğu tanıtım ve bilgilendirme statlarını gezerek bilgi aldılar.


Etkinlikte aynı zamanda, Muğla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Milas Hizmet Merkezi tarafından öğrencilerin iş ve staj başvuruları alınarak, İŞKUR portalına üye kayıtları gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Milas Meslek Yüksekokulu ile Muğla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Milas Hizmet Merkezi iş birliği ile düzenlenen “Kariyer Günleri” etkinliğinde, Milas ve Bodrum’da faaliyet gösteren turizm, havacılık ve balıkçılık sektörü temsilcileri öğrencilerimiz ile bir araya geldi.

İş dünyasının başarılı isimleri Kariyer Günleri kapsamında geldiği Milas MYO’da, sektöre dair tecrübelerini öğrenciler ile paylaştı. Ardından Milas MYO öğrencileri, fuaye alanında sektörlerin açmış oldukları tanıtım ve bilgilendirme stantlarını gezerek bilgi aldı.

Etkinlik çerçevesinde aynı zamanda, Muğla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Milas Hizmet Merkezi tarafından öğrencilerin iş ve staj başvuruları alınarak, İŞKUR portalına üye kayıtları gerçekleştirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı