EkonomiKamu

Motorlu Taşıt Vergisi ödeyenler dikkat: MTV ödemeleri ile ilgili duyuru yapıldı!

Ziraat Bankası Motorlu Taşıt Vergisi ödemeleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ziraat Bankası müşterilerine özel kampanyaları sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden alınan bilgilere göre motorlu taşıt vergileriyle ilgili önemli açıklamada bulundu. Ziraat Bankası’ndan alınan bilgilere göre Ziraat Banka kartı ve kredi kartı olanlara Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinize ücretsiz 3 taksit yapılacağı bildirildi. Kampanyanın bitiş tarihi 31 Ocak olarak bildirildi.

Kampanya Koşulları:

Kampanya 1 Ocak-31 Ocak 2022 tarihleri için geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında Ziraat Mobil, İnternet Şube, ATM,www.gib.gov.tr (https://ivd.gib.gov.tr , https://intvrg.gib.gov.tr) kanalları üzerinden Bankkart ve Bankkart Başak kartınızın kredi kartı özelliği ile yapacağınız MTV ödemelerinizde 300 TL ve üzerindeki işlemler 3 taksite bölünebilecektir.

Asıl kartlar, bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri kampanya kapsamına dahil edilecektir

Bankkart’ın banka kartı özelliği, Bankkart Ücretsiz ve Bankkart Business ürünleri ile yapılan ödemeler kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.

300 TL altı işlemler kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ne ilişkin detaylı bilgiye https://www.gib.gov.tr/gibmevzuat adresinden ulaşılabilecektir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.