EkonomiGündem

Motorlu Taşıt Vergisi MTV ödeyecekler dikkat: Son 10 gün: Duyuru yapıldı!

Motorlu Taşıt Vergisi MTV ödeyenler dikkat… Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden duyurdu. Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden 31 Ocak tarihine kadar duyurdu. Ziraat Bankası’ndan alınan bilgilere göre 3 taksit imkanı sunulacak. Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden 31 Ocak tarihine kadar Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinize ücretsiz 3 taksit uygulanacağı bildirildi.

Kampanya Koşulları:

Kampanya 1 Ocak-31 Ocak 2022 tarihleri için geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında Ziraat Mobil, İnternet Şube, ATM,www.gib.gov.tr (https://ivd.gib.gov.tr , https://intvrg.gib.gov.tr) kanalları üzerinden Bankkart ve Bankkart Başak kartınızın kredi kartı özelliği ile yapacağınız MTV ödemelerinizde 300 TL ve üzerindeki işlemler 3 taksite bölünebilecektir.

Asıl kartlar, bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri kampanya kapsamına dahil edilecektir.

Bankkart’ın banka kartı özelliği, Bankkart Ücretsiz ve Bankkart Business ürünleri ile yapılan ödemeler kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.

300 TL altı işlemler kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ne ilişkin detaylı bilgiye https://www.gib.gov.tr/gibmevzuat adresinden ulaşılabilecektir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.