İzmir Haberleri

Momo Beach sahibi Burak Beşer’den ünlü modele şiddet iddialarına açıklama!

İzmir'in Çeşme ilçesinde bulunan Momo Beach'te Ukraynalı model Daria Kyryliuk şiddet gördüğü iddiaları üzerine mekan sahibi Burak Başer'den açıklama geldi. Burak Beşer, "Bizde kendimizi ilginç bir karalama kampanyası içinde bulduk. Açıkçası çok şaşkınız. O yüzden açıklama yapma gereği hissettik.

İzmir’in Çeşme ilçesinde Ukraynalı model Daria Kyryliuk’un Momo Beach’te plaj işletmesi tarafından darp edildiği iddialarına mekan sahibi Burak Beşer’den flaş açıklama geldi

“İLGİNÇ BİR KARALAMA KAMPANYASI İÇİNDE BULDUK”

Momo Beach sahibi Burak Beşer, “Bizde kendimizi ilginç bir karalama kampanyası içinde bulduk. Açıkçası çok şaşkınız. O yüzden açıklama yapma gereği hissettik.

Olay işletmemizin dışında ve alakası olmayan yerde gerçekleşmiştir. Olay iki farklı misafir arasında olmuştur. Ne çalışanlarımızla ne de bizimle hiçbir alakası yoktur. İki farklı olay var. Bir tanesi tartışmadan ibaret, bu bizim bildiğimiz tarafı. Bilmediğimiz, buradan çıktıktan sonra. Kendisiyle burada tanıştık arkadaş gruplarıyla da burada tanıştık, defalarca geldiler hiçbirinde bir problem yaşamadılar. Geçen günkü olay bizi üzdü. Olan şeyi söylüyoruz, yalan söylemiyoruz görgü tanıkları şahitlerde var bizde hukuksal yollara başvuracağız.” ifadelerini kullandı.