Zen’de Coşkulu Anneler Günü Hediyeleri!

Zen’de Coşkulu Anneler Günü Hediyeleri!

Zen’de Coşkulu Anneler Günü Hediyeleri!
Her yıl Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan en özel gün; anneler günü'dür. Anneler Günü evrensel bir gündür ve tüm dünyanın dört bir yanında aynı anda periyodik olarak kutlanmaktadır. Bu yıl kutlanacak anneler gününde de milyonlarca çocuk annesine hediye alacak ve annelerse gözlerinde sevinç ışıltılarıyla çocuklarını bağrına basacak. 1955 yılından bu yana, tamı tamına 53 yıldır kutlanan bu özel günde ya siz annenize ne hediye alacaksınız? Sizin için tüm fedakarlıklara katlanan anneniz için Zen Pırlanta’ya gelerek dünyanın en gösterişli hediyesini alabilirsiniz.

En iyisi mi siz bu Pazar kalbinizde ona ayırdığınız yerdeki tüm güvercinleri açığa çıkarın... Şiirler, övgüler ve anılarınızı bir buket kır çiçeği halinde annenizi yanağından öperek ona armağan edin. Ama elbette çiçek buketinizin içine Zen’den bir hediye eklemeyi ihmal etmeyin!... Dilerseniz annenize ona ne gözle baktığınızın özel bir tasviri olan özel mücevherlerden armağan edebilirsiniz. Örneğin onu melek gibi bir anne olarak görüyorsanız neden ona Zen sayfalarında yer alan melek kanadı pırlanta kolyelerden hediye etmeyesiniz?

Ya da tüm ömrünü sizi korumaya adamış ve her tehlikeye karşı kendini kalkan eden bu özel kadına el temalı pırlantalı rose quarts kolyelerden de armağan edebilirsiniz. Bu arada üzerinde kalpten pırlanta dizelerinin bulunduğu kalp temalı pırlanta yüzük de kesinlikle parmağına çok yaraşacaktır.


Öte yandan nostaljik ürünlerden çok hoşlanan ve eski tasarımlara meraklı annelere de verilebilecek olan elmas küpeler de ona en harika hediyelerden biri olabilecek niteliktedir. Ya maksimum dozda etkileyici güzelliğe sahip pırlantalı safir kolyelere ne demeli? Yanında pırlantalı safir bileklikle de eşsiz bir hediyeye dönüşecek olan lacivert taşlı kolyeler unutulmaz hediyelerden biri olacaktır.

Ek olarak kırmızı taşlardan hoşlanan annenize hediye edebileceğiniz yakut yüzük modelleri parmaklarında en ihtişamlı şekilde duracaktır. Buna ek olarak ‘love’ temalı pırlanta kolye ile onu ne kadar çok sevdiğinizi her zaman söyleyebilirsiniz. Yakut toplarla dizili pırlantalı bileklikler gün içinde şıklıkla takabileceği ürünlerden olduğu gibi pırlantalı renkli taşlı bilekliklerle de renkli ışıltıları bileklerinde taşıyacaktır. Yine Zen sayfalarında yer alan nostalji yüklü gül tasarımlı elmas kolye modelleri de görülmeye değer niteliktedir.

Yanı sıra onu nazarlardan korumak için tılsımlı at pırlanta kolye, göz pırlanta kolye, tılsımlı nazarlıklı kolye ve küpelerden armağan edebilirsiniz. Hepsine ek olarak www.zenpirlanta.com adresinde reina serisini inceleyebilir, ihtişamlı 5 taş elmas ve pırlanta yüzük ürünlerine göz gezdirebilirsiniz. Bu sayede kalbinizde en kutsal ve önemli bir yere sahip olan varlığa dünyanın en güzel hediyesini armağan edebileceksiniz. Böylelikle doğumla başlayan serüveninizde, gözünüzü ilk açtığınız anda, ilk gördüğünüz ve tanıştığınız kadın olan annenize; sevgisinden ve size verdiği emeklerden türü en güzel teşekkürü yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2018, 13:47
YORUM EKLE